05 września 2021 – Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej

XXIX Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, odbędzie się w niedzielę, 5 września 2021r. w godzinach od 9.00 do 14.00.

Hasłem tegorocznej  pielgrzymki są słowa: ?Wezwani do życia sakramentalną łaską, która udoskonala miłość małżeńską?, zaczerpnięte z adhortacji Amoris laetitia papieża Franciszka.

Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 9.00 przy stacji ?u Piłata?. W tym roku towarzyszyć nam będą rozważania Beaty i Wojciecha Kudybów.

Następnie o godz. 11.30 przy ołtarzu polowym zgromadzimy się na Mszy św. w intencji rodzin i małżeństw naszej archidiecezji, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.

Wielki Post 2024 w naszej Parafii

Środa Popielcowa – msze św: w kościele parafialnym o 7.00 i 17.00 w kaplicy o 16.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej (piątek): w kościele parafialnym o 17.00