Koncert ku czci św. Cecylii.

W liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy z pierwszych wieków chrześcijaństwa i zarazem patronki muzyki kościelnej, w naszym kościele odbył się koncert organowy zadedykowany Tej świętej. Znane utwory mistrzów muzyki organowej  przedstawił pan Jan Palenik, nasz organista.

Wśród utworów znalazły się min: Toccata d-mol J.S. Bacha, Marsz weselny  Feliksa Mendelssohna, Ave Maria Franza Schuberta, i inne. 

Wszechmogący Boże, przyjmij łaskawie nasze błagania * i za wstawiennictwem świętej Cecylii spełnij nasze prośby. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Informacje

Boże Narodzenie 2021

Pasterka w kościele parafialnym o 22.30, w kaplicy w Harkabuzie o 24.00.W niedzielę Świętej Rodziny (26 grudnia) o g.11.15 Msza Św. dla jubilatów 25. i