KSM w naszej parafii.

Dnia 27 lutego 2014 r. w naszej parafii rozpoczęło działalność Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży (KSM). Na pierwszym zebraniu członkowie założyciele pod patronatem Prezesa KSM Archidiecezji Krakowskiej Katarzyny Kucik wraz z Członkami Zarządu: Pawłem Wojdyłą i Jerzym Konarskim  i ks. Asystetntem: ks. Rafałem Buzałą, utworzyli Odział KSM w parafii. Zostało wybrany zarząd  kierownictwo oddziału. Prezezm został Patryk Janioł, zast. prezesa – Dominika Halczak, sekretarzem – Katarzyna Stasiak, zast. sekretarza – Wioleta Śmiech, skarbnikiem – Karolina Ślusarczyk. Wybrano także Komisje Rewizyjną w składzie: przewodniczący: Beata Łopata, członkowie: Bartłomiej Bosak, Daniel Siarka.

zobacz:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej

Zdjęcia z tego wydarzenia.

Boże Narodzenie 2021

Pasterka w kościele parafialnym o 22.30, w kaplicy w Harkabuzie o 24.00.W niedzielę Świętej Rodziny (26 grudnia) o g.11.15 Msza Św. dla jubilatów 25. i