List Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego w związku z nową falą pandemii COVID 19

Ukochani Archidiecezjanie!

W większości parafii niedziela poprzedzająca uroczystość Wszystkich Świętych jest obchodzona jako rocznica poświęcenia własnego kościoła. Nie znając dokładnie daty tego wydarzenia, pragniemy w ten sposób dziękować Panu Bogu za ten szczególny dzień w historii parafii, w którym jej świątynia została w sposób uroczysty poświęcona Jemu samemu – na Jego cześć i chwałę, a także dla dobra duchowego wszystkich aktualnie żyjących i przyszłych pokoleń parafian.

Roraty 2020 – w tygodniu godz. 6.45

Zapraszamy na Roraty w tygodniu o godz. 6.45.Tegoroczny adwent będzie inny, ale …. wyjątkowy! W przeżywaniu tegorocznego adwentu pomoże nam Mały Gość.Więcej znajdziecie tu. Roraty

Zapraszamy na Wykład o św. Janie Pawle II.

Wystąpienie zatytułowane „Rola Jana Pawła II w procesie przechodzenia od zniewolenia do wolności” wygłoszone zostało przez prof. dr. hab. Krzysztofa Pilarczyka z Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu