List Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego w związku z nową falą pandemii COVID 19

Ukochani Archidiecezjanie!

W większości parafii niedziela poprzedzająca uroczystość Wszystkich Świętych jest obchodzona jako rocznica poświęcenia własnego kościoła. Nie znając dokładnie daty tego wydarzenia, pragniemy w ten sposób dziękować Panu Bogu za ten szczególny dzień w historii parafii, w którym jej świątynia została w sposób uroczysty poświęcona Jemu samemu – na Jego cześć i chwałę, a także dla dobra duchowego wszystkich aktualnie żyjących i przyszłych pokoleń parafian.

Wielki Tydzień w naszej parafii

Niedziela Palmowa – 10.04.2022  r.Poświęcenie Palm:    10.00 – Harkabuz 11.15 – Podsarnie Wielki Czwartek – 14.04.2022 r. –  kaplica w HarkabuzieGodz. 18.00 – Msza Święta –