Modlitwą przygotowujemy się do Wielkiego Postu.

Nabożeństwo 40-godzinne.

Zgodnie z tradycja przez nabożeństwo 40-godzinne przygotowujemy się do Wielkiego Postu. W naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu trwać będzie przez kolejne 2 niedziele (23.II i 02.III) od sumy do godz. 15.00. W indywidualnej modlitwie prosić będziemy o dobre przeżycie Wielkiego Postu, w intencji rekolekcji i ks. Rekolekcjonisty, o dobre przygotowanie się do kanonizacji naszego Patrona. Adorację zakończymy odśpiewaniem Koronki do Miłosierdzia Bożego.

Warto przeczytać na temat adoracji Najświętszego Sakramentu.

foto: www.gosc.pl