Najlepsi w rejonie podhalańskim.

rejon4W rozgrywanym w Białym Dunajcu drugim, rejonowym etapie Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej Ołtarza w Piłce Halowej nasza drużyna lektorów z gimnazjum zajęła I miejsce i przeszła do dalszych rozgrywek na szczeblu diecezji krakowskiej.  Wygraliśmy mecze grupowe z parafia z Zakopanego – Antołówką (2:1), z drużyna z Trybsza (1:0), w półfinale z Rdzawką (3:0) i w finale zremisowaliśmy z Klikuszową (1:1). Rozstrzygnęły rzuty karne, które obronił nasz bramkarz- Sebastian Topór, a decydujący rzut karny wykonał Tomasz Stasiak. Skład zwycięskiej drużyny: Sebastian Topór, Jacek Bosak, Bartłomiej Bosak, Tomasz Stasiak, Kamil Sączek, Daniel Możdżeń, Daniel Siarka i Mirosław Rapacz. Zespołem opiekuje się p. Michał Rutkowski. Gratulujemy. (zobacz zdjęcia).

Informacje

Boże Narodzenie 2021

Pasterka w kościele parafialnym o 22.30, w kaplicy w Harkabuzie o 24.00.W niedzielę Świętej Rodziny (26 grudnia) o g.11.15 Msza Św. dla jubilatów 25. i