„Nie zastąpi Ciebie nikt” – hymn obchodów 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II

Nie zastąpi Ciebie nikt” taki tytuł nosi hymn obchodów 100-lecia urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. Muzykę, do słów Marka Dutkiewicza, skomponował Romuald Lipko, wykonawcami są polscy muzycy: Kasia Moś, Dorota Osińska, Natalia Rubiś, Wojciech Cugowski, Marek Piekarczyk, Mateusz Ziółko. Prapremiera teledysku a zarazem oficjalne otwarcie obchodów 100. rocznicy urodzin papieża miały miejsce 4 stycznia 2020 w Operze Krakowskiej podczas XI Kolędowania z Janem Pawłem II. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Teledysk można zobaczyć: Nie zastąpi Ciebie nikt”

Informacje

WAŻNE! Dekret Ks. Arcybiskupa

List ze wskazaniami duszpasterskimi Metropolity Krakowskiego na ostatni etap Wielkiego Postu.-można przeczytać pod podanym linkiem na stronie Diecezji Krakowskiej, lub poniżej: Umiłowani Bracia i Siostry!

Informacje

Informacje dla Parafian -29.03.2020r.

1. W niedziele uczestniczymy we Mszach św. przez TV, radio, internet. Na Msze św. w parafii niech przyjdą ci, którzy zamówili intencje tak, aby nie