Niedziela Palmowa

Niedziela Palmowa to święto upamiętniające wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. Na pamiątkę tego dnia katolicy przynoszą do kościoła palmy wielkanocne. Cieszymy się, że wierni z naszej parafii wciąż kultywują ten piękny zwyczaj przygotowując palmy własnoręcznie.

W tym roku odbył się kolejny konkurs palm, w którym jury wybierało spośród wszystkich palm, tą największą oraz najbardziej pracochłonną. Nagrody otrzymali nie tylko zwycięzcy,ponieważ każdy posiadacz palmy dostał mały upominek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.