Nowenna przed beatyfikacją Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Przygotowujemy się do beatyfikacji Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego, która będzie 12 września 2021 r. Ten czas przeżywamy jako Nowennę 9 miesięcy. Arcybiskup Krakowski Marek Jędraszewski zachęca nas do wspólnej modlitwy. Włączmy się do niej. W naszym kościele, w każdą sobotę po Mszy św. czy to rannej lub wieczornej będzie specjalne nabożeństwo, na które serdecznie zapraszamy.

Na każdy dzień nowenny możemy znaleźć propozycje rozważań i modlitw: Nowenna przed beatyfikacją Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego, oraz list Księdza Arcybiskupa zachęcający do modlitwy nowennowej.

Pielgrzymka Orawska na Jasną Górę

W sobotę – 24 lipca 2021 r. z kościoła św. Antoniego w Zubrzycy – Zimnej Dziury o g. 9.00 wyruszy 40 Piesza Pielgrzymka Góralska na