Odpust Parafialny

Drodzy Parafianie.

W niedzielę 25 października 2020 r. przypada odpust parafialny ku czci św. Jana Pawła II. Niestety rzeczywistość pokrzyżowała nasze plany. Nie będzie uroczystej sumy odpustowej. Msze święte będą jak w każdą niedzielę, tj. o godz. 8.00 i 11.15 oraz w kaplicy w Harkabuzie o 10.00. Uczcimy Pana Boga przez wspomnienie Świętego Jana Pawła II Wielkiego – naszego Patrona.

W tym dniu możemy zyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami. W kościele parafialnym może być 60 osób a w kaplicy w Harkabuzie 40.

Stosujmy się do wytycznych służb sanitarnych.

Przewidziane uroczystości związane ze 100.leciem urodzin św. Jana Pawła II i obchodzonym Rokiem Jubileuszowym odprawione będą w stosownym czasie.

Ks. Proboszcz

Roraty 2020 – w tygodniu godz. 6.45

Zapraszamy na Roraty w tygodniu o godz. 6.45.Tegoroczny adwent będzie inny, ale …. wyjątkowy! W przeżywaniu tegorocznego adwentu pomoże nam Mały Gość.Więcej znajdziecie tu. Roraty

Zapraszamy na Wykład o św. Janie Pawle II.

Wystąpienie zatytułowane „Rola Jana Pawła II w procesie przechodzenia od zniewolenia do wolności” wygłoszone zostało przez prof. dr. hab. Krzysztofa Pilarczyka z Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu