Parafialna nagroda im. bł. Jana Pawła II

JE Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz na prośbę naszej wspólnoty ustanowił „Parafialną Nagrodę im. bł. Jana Pawła II”.

Nagroda ta będzie przyznawana przez Kapitułę Nagrody osobom indywidualnym, grupie osób, instytucjom jako docenienie pracy na rzecz dobra wspólnoty naszej parafii oraz w uznaniu zasług za upowszechnianie nauczania i ukazywania wzoru do naśladowania w osobie Błogosławionego Papieża dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nagroda będzie wręczana podczas uroczystości odpustowych. Więcej o nagrodzie można przeczytać w „Regulaminie Nagrody”.

Wielki Post 2024 w naszej Parafii

Środa Popielcowa – msze św: w kościele parafialnym o 7.00 i 17.00 w kaplicy o 16.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej (piątek): w kościele parafialnym o 17.00