Plamy naszego niedowiarstwa. Możemy je wywabić…

Pod takim hasłem odbywać się będą w naszej parafii tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Rozpoczną się we środę 9 kwietnia w kaplicy w Harkabuzie a zakończą w niedzielę 13 kwietnia w kościele parafialnym. W kolejnych dniach nauk rekolekcyjnych będziemy dowiadywać się, jak „wywabić plamy naszego niedowiarstwa”. Te rekolekcje przygotowywać będą nas do świąt Wielkiej  Nocy oraz do  kanonizacji naszego Patrona – bł. Jana Pawła II.   Głosić je będzie ks. kan. Zbigniew Zięba, proboszcz parafii św. Łukasza w Lipnicy Wielkiej.

zobacz plan rekolekcji: w kaplicy w Harkabuzie,

                              w kościele parafialnym.

Informacje

Boże Ciało w naszej parafii.

Trasa procesji Bożego Ciała w tym roku będzie w Harkabuzie: od kaplicy na granicę w stronę Raby Wyżnej i z powrotem do kaplicy. I ołtarz