Pogrzeb ks.kan.Erwina Klisia.

erwin15 czerwca 2013 r. zmarł ks. kanonik Erwin Kliś, proboszcz parafii św. Jadwigi Królowej w Lipnicy Wielkiej Murowanicy, kapłan naszego dekanatu i przyjaciel naszej parafii. Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Lipnicy Wielkiej Murowanicy w piątek o godz. 14.30 przywiezienie ciała  a o 15.00 Msza święta tzw. importa. Msza święta pogrzebowa w sobotę o godz. 11.oo,której przewodniczył będzie ks. bp Jan Szkodoń, a o godz. 15.00 pochowanie ciała zmarłego kapłana na cmentarzu  w Czańcu, w rodzinnej miejscowości.

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Erwin, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci!

Informacje

Boże Narodzenie 2021

Pasterka w kościele parafialnym o 22.30, w kaplicy w Harkabuzie o 24.00.W niedzielę Świętej Rodziny (26 grudnia) o g.11.15 Msza Św. dla jubilatów 25. i