Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w naszej Parafii.

W piątek – 23 listopada tego roku, gościliśmy w naszej parafii Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudę. Prezydent odwiedził Orawę i naszą wspólnotę wsi i parafii. Oprócz oficjalnego planu wizyty, nawiedził także kościół parafialny. Złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą nadanie imienia Szkole Podstawowej w Podsarniu (patronami są Maria i Lech Kaczyńscy) i Osoby, które zginęły w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010r. Wpisał się do kroniki parafialnej i ofiarował parafii okolicznościowy ornat. Posadził także Dęba Niepodległościowego ofiarowanego przez leśników polskich, który został wyhodowany przez nich z ziaren poświęconych przez papieża Franciszka.

O wizycie Głowy Państwa w naszej miejscowości możemy przeczytać i zobaczyć zdjęcia na wielu portalach internetowych,np. Gość Niedzielny, Polska Orawa. Strona Prezydenta RP.

Boże Narodzenie 2021

Pasterka w kościele parafialnym o 22.30, w kaplicy w Harkabuzie o 24.00.W niedzielę Świętej Rodziny (26 grudnia) o g.11.15 Msza Św. dla jubilatów 25. i