Rekolekcje wielkopostne: 25-28 marca 2021r.

25 marca 2021 roku w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne (potrwają do niedzieli 28 marca 2021r.),  których tematem wiodącym będzie znak najcenniejszej relikwii chrześcijańskiej – Całun Turyński. Całun Turyński to płótno pogrzebowe, w które zostało zawinięte, a następnie złożone do grobu Ciało Pana Jezusa po zdjęciu z krzyża. Pokazuje ono wizerunek twarzy Zbawiciela, odbicie Jego całego umęczonego  Ciała. Całun jest jednocześnie cichym świadkiem Zmartwychwstania Pana Jezusa.   Zostanie wystawiona do publicznej adoracji wierna kopia Całunu. Jest ona wykonana w skali 1 do 1 i posiada wymiary 436 cm na 110 cm.

           

            Rekolekcje prowadził będzie ks. Zbigniew Dudek ze Zgromadzenia Księży Paulistów.
Zobacz: Całun Turyński, oraz Polskie Centrum Syndonologiczne

Plan podany na plakatach.

Proszę stosować się do wszystkich obostrzeń sanitarnych.
(zdjęcie z: www.paulus.org.pl)

Informacje

Triduum Paschalne w naszej parafii.

WIELKI CZWARTEK – kaplica w Harkabuzie: Msza św. Wieczerzy Pańskiej g. 18.00 Adoracja w Ciemnicy do g. 22.00 WIELKI PIĄTEK – kaplica w Harkabuzie:Adoracja w

Informacje

Rekolekcje Wielkopostne 2021 – PLAN

25 marca 2021 r.(czwartek): 15.30 – Harkabuz – Msza św. z nauką17.00 – Podsarnie – Msza św. z nauką 26 marca 2021 r. (piątek) 9.00