50 lat posługi kapłańskiej i poświęcenie Centrum Jana Pawła II

kard3 23 czerwca w naszej diecezji będziemy obchodzić dwie wielkie uroczystości: 50-lecie święceń kapłańskich ks. Kardynała Stanisława Dziwisza (wraz  z nim 50-lecie świeceń obchodzić będzie ks.bp. Jan Zając) i poświęcenie  kościoła bł. Jana Pawła II w krakowskim Centrum ?Nie lękajcie się!? W niedzielę 23 czerwca będziemy modlić się w intencji ks. Kardynała, polecając Jego posługę Panu Bogu.

O uroczystościach można przeczytać na stronie internatowej naszej diecezji:

Kard. Dziwisz: dziękuję Bogu za ten niezwykły dar.

List papieża Franciszka z okazji złotego jubileuszu kapłaństwa Metropolity Krakowskiego.

Już wkrótce uroczyste otwarcie Kościoła bł. Jana Pawła II.

43 Pielgrzymka Góralska na Jasna Górę

24 lipca 2024r. wychodzi 43 Pielgrzymka Golaska na Jasną Górę – Grupa Orawska. O godz. 10.00 w kaplicy św. Antoniego w Zimnej Dziurze Msza św.