50 lat posługi kapłańskiej i poświęcenie Centrum Jana Pawła II

kard3 23 czerwca w naszej diecezji będziemy obchodzić dwie wielkie uroczystości: 50-lecie święceń kapłańskich ks. Kardynała Stanisława Dziwisza (wraz  z nim 50-lecie świeceń obchodzić będzie ks.bp. Jan Zając) i poświęcenie  kościoła bł. Jana Pawła II w krakowskim Centrum ?Nie lękajcie się!? W niedzielę 23 czerwca będziemy modlić się w intencji ks. Kardynała, polecając Jego posługę Panu Bogu.

O uroczystościach można przeczytać na stronie internatowej naszej diecezji:

Kard. Dziwisz: dziękuję Bogu za ten niezwykły dar.

List papieża Franciszka z okazji złotego jubileuszu kapłaństwa Metropolity Krakowskiego.

Już wkrótce uroczyste otwarcie Kościoła bł. Jana Pawła II.