Adwent 2021-Przybądź Panie, bo czekamy…

Roraty w Adwencie odprawiane są kościele parafialnym o 6.45 we wszystkie dni tygodnia. W kapicy w Harkabuzie we środy o 17.00.
Razem z Małym Gościem będziemy przeżywać tegoroczne roraty. Tematem naszych spotkań będzie hasło: Droga do Betlejem. Start w Nazarecie, meta w Betlejem, 150 km do pokonania – to plan na 20 dni tegorocznego Adwentu. Przewodnikiem w tej podróży będzie anioł Gabriel, jak GPS nawigujący po mapie Ziemi Świętej. Codzienne zadania, mapa i naklejki przeniosą uczestników w sam środek biblijnych wydarzeń poprzedzających narodziny Jezusa.

zobacz: Roraty z Małym Gościem.

Roraty – 2022 – Adwent

Roraty w kościele parafialny o 6.45. Zapraszamy. Tematem rozważań adwentowych będzie: „Z narodzeniem Jezusa było tak…” Więcej na: roraty.malygosc.pl

Parafialny Odpust 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II. Uroczystą sumę odpustową o g. 11.30 odprawi ks. kan.Józef