Roraty o godz. 6.45. Zapraszamy!

Temat Rorat 2017 i piosenka roratnia związane są z obchodami Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego, który ogłosił specjalnym listem papież Franciszek dla Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Stąd też tytuł piosenki roratniej 2017 – „Strażnik Skarbów”, która nawiązuje do słów Jana Pawła II. Powiedział on o św. Józefie, że jest człowiekiem, któremu Bóg „powierzył straż nad swymi najcenniejszymi skarbami”.

Zobacz : Galeria

Roraty – 2022 – Adwent

Roraty w kościele parafialny o 6.45. Zapraszamy. Tematem rozważań adwentowych będzie: „Z narodzeniem Jezusa było tak…” Więcej na: roraty.malygosc.pl

Parafialny Odpust 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II. Uroczystą sumę odpustową o g. 11.30 odprawi ks. kan.Józef