Roraty o godz. 6.45. Zapraszamy!

Temat Rorat 2017 i piosenka roratnia związane są z obchodami Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego, który ogłosił specjalnym listem papież Franciszek dla Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Stąd też tytuł piosenki roratniej 2017 – „Strażnik Skarbów”, która nawiązuje do słów Jana Pawła II. Powiedział on o św. Józefie, że jest człowiekiem, któremu Bóg „powierzył straż nad swymi najcenniejszymi skarbami”.

Zobacz : Galeria

43 Pielgrzymka Góralska na Jasna Górę

24 lipca 2024r. wychodzi 43 Pielgrzymka Golaska na Jasną Górę – Grupa Orawska. O godz. 10.00 w kaplicy św. Antoniego w Zimnej Dziurze Msza św.