Apel abp. Marka Jędraszewskiego do wiernych Archidiecezji Krakowskiej o wzięcie udziału w wyborach prezydenckich

? W imię miłości do Ojczyzny i w duchu wielkiej za nią odpowiedzialności bardzo proszę Was wszystkich, abyście w najbliższą niedzielę, jak najliczniej wzięli udział w II turze wyborów prezydenckich ? napisał abp Marek Jędraszewski w Apelu do wiernych Archidiecezji Krakowskiej o wzięcie udziału w wyborach prezydenckich. Metropolita krakowski apeluje o opowiedzenie się za kandydatem, ?którego polityczny program jest bliski nauce społecznej Kościoła ze względu na obronę fundamentalnej wartości życia oraz tradycyjnie pojmowaną instytucję małżeństwa i rodziny, a także troskę o zagwarantowanie rodzicom prawa do wychowywanie ich dzieci?.

Czytaj na stronie internetowej Archidiecezji Krakowskiej:

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.