Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. JP II.

22 września 2016r.  jesteśmy zaproszeni do Centrum JP II w Krakowie na archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana. Każdego 22 dnia miesiąca wierni z różnych dekanatów nasze archidiecezji gromadzą się na modlitwie przy relikwiach naszego świętego Patrona.   Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd.

Informacje

RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI

Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.

Informacje

ZAKOŃCZENIE DNI PAPIESKICH 2026

Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza wszystkich Parafian oraz Gości na wyjątkowy koncert Kapeli św. Jana Pawła II, który odbędzie się 31 maja 2026 roku po Mszy