22 września 2016r. jesteśmy zaproszeni do Centrum JP II w Krakowie na archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana. Każdego 22 dnia miesiąca wierni z różnych dekanatów nasze archidiecezji gromadzą się na modlitwie przy relikwiach naszego świętego Patrona. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd.

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
