Będziemy gościć Prezydenta RP – Andrzeja Dudę.

W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, będziemy gościć w naszej parafii  Prezydenta RP – Andrzeja Dudę. Uroczystości odbędą się 23 listopada (piątek) o godz. 13.00 na placu przy kościele parafialnym. Pan Prezydent odsłoni pomnik poświęcony Orawianom (4 naszych parafian), odznaczonym Medalem Niepodległości, którzy 100 lat temu budzili ducha narodowego i brali czynny udział w Legii Spisko – Orawskiej. W drugiej części wizyty odwiedzi Szkołę Podstawową im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu i spotka się z mieszkańcami.

Dokładny program wizyty Pana Prezydenta można zobaczyć na stronie:  www.prezydent.pl oraz na stronie Gminy Raba Wyżna.

Informacje

Boże Narodzenie 2021

Pasterka w kościele parafialnym o 22.30, w kaplicy w Harkabuzie o 24.00.W niedzielę Świętej Rodziny (26 grudnia) o g.11.15 Msza Św. dla jubilatów 25. i