Bóg się rodzi!!!

Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu:  dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan.  A to będzie znakiem dla was: Znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie”. (Łk 2,10-14)

Tajemnica obecności Boga  w życiu świata  jest potwierdzeniem Jego opieki i miłości wobec każdego  człowieka.

Niech ta prawda inspiruje nas w życiu rodzinnym, parafialnym, społecznym i pozwala podejmować czyny na miarę tej Bożej miłość, której wzór dał nam Bóg przychodząc na świat.

Dobrych świat Bożego Narodzenia i  nowego roku.

ks. Leszek

Pasterka w kościele parafialnym o g.24.00, w kaplicy w Harkabuzie o g.22.30. Koncert kolęd w kaplicy o 22.00

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.