Bogu niech będą dzieki za św. Jana Pawła II

W minioną niedzielę (19 października) uroczyście obchodziliśmy  odpust ku czci św. Jana Pawła II – patrona naszej wspólnoty parafialnej. Na sumie odpustowej zgromadzili się księża, parafianie i goście. Kazania głosił ks. Zbigniew Zięba, proboszcz z Wielkiej Lipnicy. Uroczystościom przewodniczył ks. proboszcz.
Przed procesją eucharystyczna ks. kaznodzieja wręczył Parafialna Nagrodę św. Jana Pawła II. W trzeciej edycji nagrodę otrzymała Pani Monika Sarniak, która w naszej parafii pracuje jako katechetka. Swoim zaangażowaniem w wychowanie dzieci i młodzieży upowszechnienia nauczania świętego papieża i ukazania swoim podopiecznym wzoru do  naśladowania w  Jego osobie. Zobacz zdjęcia.

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.