Bogu niech będą dzieki za św. Jana Pawła II

W minioną niedzielę (19 października) uroczyście obchodziliśmy  odpust ku czci św. Jana Pawła II – patrona naszej wspólnoty parafialnej. Na sumie odpustowej zgromadzili się księża, parafianie i goście. Kazania głosił ks. Zbigniew Zięba, proboszcz z Wielkiej Lipnicy. Uroczystościom przewodniczył ks. proboszcz.
Przed procesją eucharystyczna ks. kaznodzieja wręczył Parafialna Nagrodę św. Jana Pawła II. W trzeciej edycji nagrodę otrzymała Pani Monika Sarniak, która w naszej parafii pracuje jako katechetka. Swoim zaangażowaniem w wychowanie dzieci i młodzieży upowszechnienia nauczania świętego papieża i ukazania swoim podopiecznym wzoru do  naśladowania w  Jego osobie. Zobacz zdjęcia.

Informacje

II DNI PAPIESKIE

Podajemy program II Dni Papieskich w naszej parafii.