Dożynki 2014

W niedzielę 14 września dziękowaliśmy Panu Bogu za tegoroczne zbiory. W tym roku Msza święta dziękczynna odbyła się o godz. 10.00 w kaplicy w Harkabuzie. Przedstawiciele naszej wspólnoty parafialnej złożyli płody ziemi a winiec dożynkowy wykonała p. Zuzanna wraz z  wspomagającą ją, jak zawsze  „ekipą „. Dziękujemy wszystkim, którzy trwali w dziękczynieniu Panu Bogu we Mszy św. dożynkowej.

Roraty – 2022 – Adwent

Roraty w kościele parafialny o 6.45. Zapraszamy. Tematem rozważań adwentowych będzie: „Z narodzeniem Jezusa było tak…” Więcej na: roraty.malygosc.pl

Parafialny Odpust 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II. Uroczystą sumę odpustową o g. 11.30 odprawi ks. kan.Józef