Droga Krzyżowa

Młodzież z KSM z naszej parafii  w miniony piątek  przedstawiła ” inscenizowaną drogę krzyżową”. Wspólnie w modlitewnym nastoju niejako „na żywo” przenieśliśmy się dwa tysiące lat wstecz do Jerozolimy. Realne postacie z Drogi Krzyżowej Pana Jezusa pojawiły się w naszej świątyni. „ To było naprawdę wzruszające – powiedziała pani Maria. Jeszcze bardziej uzmysłowiło mi to, że Pan Jezus cierpiał za mnie…”

Roraty – 2022 – Adwent

Roraty w kościele parafialny o 6.45. Zapraszamy. Tematem rozważań adwentowych będzie: „Z narodzeniem Jezusa było tak…” Więcej na: roraty.malygosc.pl

Parafialny Odpust 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II. Uroczystą sumę odpustową o g. 11.30 odprawi ks. kan.Józef