Drugi miesiąc nowenny przed misjami.

W I-wszy czwartek marca (05.03.2015r.) rozpoczniemy drugi miesiąc nowenny przygotowującej nas do misji parafialnych. Na modlitwę do naszego patrona św. Jana Pawła II i adorację Najświętszego Sakramentu zaproszeni są szczególnie parafianie z ról: Oprządkowa, Firkowa, Kierpcowa, Maślanowa. To oni podejmą „dyżur modlitewny” w tym miesiącu, zaś wszyscy jesteśmy zachęceni do pomocy potrzebującym z naszej wspólnoty.

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.