Dziękczynienie za zbiory – Dożynki 2021.

W niedzielę 29 sierpnia 2021r. na Mszy św. o g. 11.15 dziękować będziemy za tegoroczne zbiory. Zapraszamy wszystkich parafian i gości. Po Mszy św. przemarsz z wieńcem dożynkowym na plac przy SP Podstawowej im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu, gdzie odbędzie się część artystyczna i festyn.

Tegoroczny wieniec dożynkowy wykonany został w ramach warsztatów artystycznych dla dzieci przeprowadzonych przez KGW z Podsarnia.

43 Pielgrzymka Góralska na Jasna Górę

24 lipca 2024r. wychodzi 43 Pielgrzymka Golaska na Jasną Górę – Grupa Orawska. O godz. 10.00 w kaplicy św. Antoniego w Zimnej Dziurze Msza św.