Dzień Dziękczynienia za kanonizacje św. Jana Pawła II – 15 czerwca 2014r.

W naszej parafii, w niedziele 15 czerwca 2014r. organizowane są uroczystości dziękczynne za kanonizację św. Jana Pawła II w ramach IV Małopolskich Dni św. Jana Pawła II.

Rozpoczną się uroczystą Mszą Świętą o godz. 11.15. a po niej w programie m.in.: „Okna, buty i kremówki” – przedstawienie w wykonaniu dzieci ze SP im. M. i L. Kaczyńskich w Podsarniu, występ orkiestry dętej ze Skawy, zespołu „Piekielnicanie” z Piekielnika, scholi parafialnej z Podsarnia pod przewodnictwem Marioli Chowaniec, „Rabiańska Śleboda” z Raby Wyżnej,  Viva Christos Rey, oraz koncert  Magdy Anioł z zespołem.

W czasie całego dnia możliwość zwiedzania wystawy fotograficznej o św. Janie Pawle II w kościele pt: „Ufne serca”.

Zaś od 19.00 – 21.00 – zabawa dla wszystkich prowadzona przez wodzireja.

Plan Dnia Dziękczynienia przedstawia się następująco: lub na  www.mdjp2.pl
PLAKAT-PODSARNIE-POPRAWIONY.pdf

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.