Dzisiaj my – Sztafeta Modlitwy – ŚDM 2016

„Dzisiaj my” – w sobotę 5 września nasza parafia modliła się za Światowe Dni Młodzieży. Przy symbolach ŚDM zgromadzili się młodzi  pod przewodnictwem liderów ŚDM – Patrycji i Szymona oraz dorośli, aby polecać intencje związane z przygotowaniem do ŚDM Kraków 2016. Wspólnie uczestniczyliśmy we Mszy św., wysłuchaliśmy fragmentów orędzia ojca św. Franciszka na ŚDM, obejrzeliśmy film promujący spotkanie młodych w Krakowie, odmówiliśmy dziesiątek różańca. (zobacz zdjęcia w galerii).

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.