Dzisiaj my – Sztafeta Modlitwy – ŚDM 2016

„Dzisiaj my” – w sobotę 5 września nasza parafia modliła się za Światowe Dni Młodzieży. Przy symbolach ŚDM zgromadzili się młodzi  pod przewodnictwem liderów ŚDM – Patrycji i Szymona oraz dorośli, aby polecać intencje związane z przygotowaniem do ŚDM Kraków 2016. Wspólnie uczestniczyliśmy we Mszy św., wysłuchaliśmy fragmentów orędzia ojca św. Franciszka na ŚDM, obejrzeliśmy film promujący spotkanie młodych w Krakowie, odmówiliśmy dziesiątek różańca. (zobacz zdjęcia w galerii).