Informacje dla Parafian -29.03.2020r.

1. W niedziele uczestniczymy we Mszach św. przez TV, radio, internet. Na Msze św. w parafii niech przyjdą ci, którzy zamówili intencje tak, aby nie było więcej ni 5 osób.

2. Gorzkie Żale i Drogę Krzyżową odprawmy w domu, będzie to okazja do wspólnej modlitwy.
3. Kościół będzie otwarty przez całą niedzielę, jak i w ciągu dnia w tygodniu, abyśmy mogli także indywidualnie przyjść na adorację Najświętszego Sakramentu..
4. Kancelaria Parafialna jest zamknięta. Proszę telefonicznie załatwiać najważniejsze sprawy.
5. Na stoliku w kościele można nabyć ?baranki wielkanocne? wspierając Caritas,
6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 i Nowenna do św. JP II,
7. W piątek- I piątek miesiąca. Msze św.jak zawsze o 7.00 w Harkabuzie i 18.00 w kościele. Nie będzie odwiedzin chorych.
8. W sobotę – I sobota miesiąca – różaniec z rozważaniami przed Mszą św. o 17.30.
9. Niedziela Palmowa – poświecenie palm przed Mszami św.

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.