Inscenizowana Droga Krzyżowa

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży  Parafii bł. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie zapraszają do wspólnego przeżywania nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek 28 marca 2014 roku o godz. 16.30 w kościele parafialnym.

„Poprzez inscenizację męki Chrystusa, pragniemy przybliżyć wszystkie odczucia, które towarzyszyły Jezusowi w ostatnich godzinach życia. Zwracając uwagę na każde słowo wypowiadane przez uczestników wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat, każdy dźwięk, widok ukrzyżowanego Pana chcemy poczuć się jakby to działo się tu i teraz. Poprzez wzbudzające kontrowersje hasło ?Przyjdź i Poczuj Cierpienie?, chcemy zachęcić do namacalnego udziału w męce i śmierci Jezusa, który wraz z belką krzyża wziął na siebie nasze grzechy”- zachęca Prezes KSM ,Patryk Janioł.

Więcej na stronie KSM naszej parafii: www.ksmpodsarnie.cba.pl

Zobacz zdjęcia

Informacje

Wielki Post 2024 w naszej Parafii

Środa Popielcowa – msze św: w kościele parafialnym o 7.00 i 17.00 w kaplicy o 16.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej (piątek): w kościele parafialnym o 17.00