Inscenizowana Droga Krzyżowa

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży  Parafii bł. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie zapraszają do wspólnego przeżywania nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek 28 marca 2014 roku o godz. 16.30 w kościele parafialnym.

„Poprzez inscenizację męki Chrystusa, pragniemy przybliżyć wszystkie odczucia, które towarzyszyły Jezusowi w ostatnich godzinach życia. Zwracając uwagę na każde słowo wypowiadane przez uczestników wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat, każdy dźwięk, widok ukrzyżowanego Pana chcemy poczuć się jakby to działo się tu i teraz. Poprzez wzbudzające kontrowersje hasło ?Przyjdź i Poczuj Cierpienie?, chcemy zachęcić do namacalnego udziału w męce i śmierci Jezusa, który wraz z belką krzyża wziął na siebie nasze grzechy”- zachęca Prezes KSM ,Patryk Janioł.

Więcej na stronie KSM naszej parafii: www.ksmpodsarnie.cba.pl

Zobacz zdjęcia

Informacje

Boże Ciało

Msze św. w Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii będą: g. 8.00 – kaplica w Harkabuzieg.10.00 – w kościele parafialnym, a po niej procesja Eucharystyczna