Jak minął miesiąc maj w naszej wspólnocie?

Skończył się miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Jakie wydarzenia przeżyliśmy w tym czasie w naszej wspólnocie? Codziennie modliliśmy się na majówkach, w kościele i w kaplicy. Licznie uczestnicząc w precesji na rozpoczęcie i zakończenie majówek.  Dzieci z klasy III przezywały swoją pierwszą rocznice Komunii świętej ( 7 i 13). Strażacy modlili się do swojego patrona  św. Floriana (3).  Od 11 do 17 maja modliliśmy się o powalania kapłańskie i zakonne. 18 maja w r 94 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II rozpoczęliśmy przygotowania do ŚDM  w Krakowie 2016r. Wprowadziliśmy do kościoła symbole ŚDM – krzyż i ikonę Matki Bożej. W niedzielę 4 maja poznaliśmy lepiej życie i pisma św. Joanny Beretty Molla. Wspieraliśmy budowę Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie „Nie lękajcie sie”, oraz misje w Afryce wspomagając Salezjański Wolontariat Misyjny.

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.