Już gościsz Jezu, w sercu mym…

kom7

W naszej wspólnocie parafialnej  minął czas kiedy dzieci z klas drugich przystąpiły do I Komunii świętej. Były to szczególne chwile  łaski i błogosławieństwa Bożego dla dzieci, ich rodziców, rodziców chrzestnych. Dziękujemy Panu Jezusowi za te chwile…. zobacz zdjęcia (autor W.Czyż)

Warto zapoznać się ze słowami bł. Jan Pawła II wypowiedzianymi do dzieci pierwszokomunijnych w Zakopanem podczas pielgrzymki do Polski 6 czerwca 1997r. (za www.mateusz.pl)

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.