Koncert ku czci św. Cecylii.

W liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy z pierwszych wieków chrześcijaństwa i zarazem patronki muzyki kościelnej, w naszym kościele odbył się koncert organowy zadedykowany Tej świętej. Znane utwory mistrzów muzyki organowej  przedstawił pan Jan Palenik, nasz organista.

Wśród utworów znalazły się min: Toccata d-mol J.S. Bacha, Marsz weselny  Feliksa Mendelssohna, Ave Maria Franza Schuberta, i inne. 

Wszechmogący Boże, przyjmij łaskawie nasze błagania * i za wstawiennictwem świętej Cecylii spełnij nasze prośby. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, ? który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.