Koncert ku czci św. Cecylii.

W liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy z pierwszych wieków chrześcijaństwa i zarazem patronki muzyki kościelnej, w naszym kościele odbył się koncert organowy zadedykowany Tej świętej. Znane utwory mistrzów muzyki organowej  przedstawił pan Jan Palenik, nasz organista.

Wśród utworów znalazły się min: Toccata d-mol J.S. Bacha, Marsz weselny  Feliksa Mendelssohna, Ave Maria Franza Schuberta, i inne. 

Wszechmogący Boże, przyjmij łaskawie nasze błagania * i za wstawiennictwem świętej Cecylii spełnij nasze prośby. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, ? który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Informacje

II DNI PAPIESKIE

Podajemy program II Dni Papieskich w naszej parafii.