Majówka Niepodległościowa Szlakami św. Jana Pawła II

plakat majowka niepodleglosciowa 2018(1)Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z parafii pw. Św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie oraz Stowarzyszenie Czarna Orawa serdecznie zapraszają na Majowy Rajd Niepodległościowy szlakiem Ojca Świętego Jana Pawła II z Harkabuza na Żeleźnice, który odbędzie się 19 maja o godzinie 15:00.

Rozpoczęcie wydarzenia na parkingu „na granicy”, przy obelisku upamiętniającym Szlaki Papieskie skąd uczestnicy wędrówki wyruszą do kapliczki na Żeleźnicy. Tam odmówiona zostanie majówka, po której odbędzie się ognisko integracyjne.

Chcemy w ten sposób upamiętnić Osobę św. JP II, który wędrował tym szlakiem, a w 100 rocznice odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, wspominać „Bohaterów Niepodległej”.

Boże Narodzenie 2021

Pasterka w kościele parafialnym o 22.30, w kaplicy w Harkabuzie o 24.00.W niedzielę Świętej Rodziny (26 grudnia) o g.11.15 Msza Św. dla jubilatów 25. i