Majówka z św. Janem Pawłem II i prezentacja ksiażki

18 maja 2022 roku mija 102 rocznica urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. Z tej racji zapraszamy na wspomnienie tego wydarzenie, które uczcimy wspólną modlitwą odprawiając nabożeństwo majowe w niedzielę 22 maja 2022 r. o godz. 15.00 w naszym parafialnym kościele. Po majówce odbędzie się prezentacja książki pt. ” Był wśród na. Ksiądz Karol Wojtyła na Orawie.”, opisująca oficjalne pobyty ks. K. Wojtyły jako junaka, księdza, biskupa i kardynała w dekanacie orawskim.

Relację z wydarzenia można zobaczyć tu: Był śród nas…..

Roraty – 2022 – Adwent

Roraty w kościele parafialny o 6.45. Zapraszamy. Tematem rozważań adwentowych będzie: „Z narodzeniem Jezusa było tak…” Więcej na: roraty.malygosc.pl

Parafialny Odpust 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II. Uroczystą sumę odpustową o g. 11.30 odprawi ks. kan.Józef