Modlimy się o powołania.

W niedzielę 25 kwietnia w naszej wspólnocie gościli klerycy WSD w Krakowie – Szymon i Bartłomiej wraz ze swoim przełożonym ks. Grzegorzem.  Powodem ich obecności wśród nas  była wspólna troska i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii. To w te niedzielę  Dobrego Pasterza, rozpoczął się  jest 52 Tydzień Modlitw o Powołania.  Klerycy dzielili się świadectwem swojego powołania, spotykali się z młodzieżą przybliżając życie i formacje seminaryjną a przede wszystkim wspólnie z nami modlili się o powołania kapłańskie i zakonne. Pan Jezus mówi: „Proście Pana żniwa, aby wyprawił robotników na swoje żniwo…”

Informacje

Wielki Post 2024 w naszej Parafii

Środa Popielcowa – msze św: w kościele parafialnym o 7.00 i 17.00 w kaplicy o 16.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej (piątek): w kościele parafialnym o 17.00