Modlimy się o powołania.

W niedzielę 25 kwietnia w naszej wspólnocie gościli klerycy WSD w Krakowie – Szymon i Bartłomiej wraz ze swoim przełożonym ks. Grzegorzem.  Powodem ich obecności wśród nas  była wspólna troska i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii. To w te niedzielę  Dobrego Pasterza, rozpoczął się  jest 52 Tydzień Modlitw o Powołania.  Klerycy dzielili się świadectwem swojego powołania, spotykali się z młodzieżą przybliżając życie i formacje seminaryjną a przede wszystkim wspólnie z nami modlili się o powołania kapłańskie i zakonne. Pan Jezus mówi: „Proście Pana żniwa, aby wyprawił robotników na swoje żniwo…”

Informacje

Odpust parafialny w harkabuzie

Uroczystość odpustowa ku czci MB Nieustającej Pomocy w kaplicy w Harkabuzie odbędzie się 23 czerwca 2024r. Sumę Odpustową o g. 11.30 odprawi i kazanie wygłosi

Informacje

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.