Modlimy się o powołania.

W niedzielę 25 kwietnia w naszej wspólnocie gościli klerycy WSD w Krakowie – Szymon i Bartłomiej wraz ze swoim przełożonym ks. Grzegorzem.  Powodem ich obecności wśród nas  była wspólna troska i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii. To w te niedzielę  Dobrego Pasterza, rozpoczął się  jest 52 Tydzień Modlitw o Powołania.  Klerycy dzielili się świadectwem swojego powołania, spotykali się z młodzieżą przybliżając życie i formacje seminaryjną a przede wszystkim wspólnie z nami modlili się o powołania kapłańskie i zakonne. Pan Jezus mówi: „Proście Pana żniwa, aby wyprawił robotników na swoje żniwo…”

Poświęcenie obrazu -film

Krótki film z poświęcenia obrazu Jezusa Miłosiernego w naszym kościele można obejrzeć – POŚWIĘCENIE.