Nabożeństwo 40-godzinne w niedzielę 20 lutego w kaplicy w Harkabuzie. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św.o g. 10.00, do godz. 15.00. Na zakończenie adoracji wspólna Koronka do Miłosierdzia Bożego. W kościele parafialnym w niedziele 27 lutego adoracja Najświętszego Sakramentu od sumy do godz. 15.00. Na zakończenie adoracji wspólna Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
