Najlepsi na Orawie….

Nasza drużyna lektorów zdobyła I miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej Halowej  w dekanacie Jabłonka. Byliśmy najlepsi ze wszystkich drużyn w kategorii klas gimnazjalnych. Cieszymy się z tego sukcesu. Teraz czekają nas rozgrywki na szczeblu rejony podhalańskiego.

W tych samych rozgrywkach nasza drużyna w kategorii klas podstawowych zdobyła II miejsce. Gratulujemy obu drużynom i opiekunowi p. Michałowi Rutkowskiemu. (zobacz zdjęcia)

I parafialne czytanie Pisma Św.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który przeżywamy w tym tygodniu , zapraszamy na I Parafialne Czytanie Pisma Świętego. Rozpoczynamy we środę 17 kwietnia 2024r. od

Czytanie pisma św. w naszej parafii.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który obchodzimy od 14 do 20 kwietnia tego roku, będziemy wspólnie czytać fragmenty Pisma św. we środę 17 i czwartek