Najlepsi w rejonie podhalańskim.

rejon4W rozgrywanym w Białym Dunajcu drugim, rejonowym etapie Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej Ołtarza w Piłce Halowej nasza drużyna lektorów z gimnazjum zajęła I miejsce i przeszła do dalszych rozgrywek na szczeblu diecezji krakowskiej.  Wygraliśmy mecze grupowe z parafia z Zakopanego – Antołówką (2:1), z drużyna z Trybsza (1:0), w półfinale z Rdzawką (3:0) i w finale zremisowaliśmy z Klikuszową (1:1). Rozstrzygnęły rzuty karne, które obronił nasz bramkarz- Sebastian Topór, a decydujący rzut karny wykonał Tomasz Stasiak. Skład zwycięskiej drużyny: Sebastian Topór, Jacek Bosak, Bartłomiej Bosak, Tomasz Stasiak, Kamil Sączek, Daniel Możdżeń, Daniel Siarka i Mirosław Rapacz. Zespołem opiekuje się p. Michał Rutkowski. Gratulujemy. (zobacz zdjęcia).

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.