Najlepsi w rejonie podhalańskim.

rejon4W rozgrywanym w Białym Dunajcu drugim, rejonowym etapie Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej Ołtarza w Piłce Halowej nasza drużyna lektorów z gimnazjum zajęła I miejsce i przeszła do dalszych rozgrywek na szczeblu diecezji krakowskiej.  Wygraliśmy mecze grupowe z parafia z Zakopanego – Antołówką (2:1), z drużyna z Trybsza (1:0), w półfinale z Rdzawką (3:0) i w finale zremisowaliśmy z Klikuszową (1:1). Rozstrzygnęły rzuty karne, które obronił nasz bramkarz- Sebastian Topór, a decydujący rzut karny wykonał Tomasz Stasiak. Skład zwycięskiej drużyny: Sebastian Topór, Jacek Bosak, Bartłomiej Bosak, Tomasz Stasiak, Kamil Sączek, Daniel Możdżeń, Daniel Siarka i Mirosław Rapacz. Zespołem opiekuje się p. Michał Rutkowski. Gratulujemy. (zobacz zdjęcia).

Informacje

I parafialne czytanie Pisma Św.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który przeżywamy w tym tygodniu , zapraszamy na I Parafialne Czytanie Pisma Świętego. Rozpoczynamy we środę 17 kwietnia 2024r. od

Informacje

Czytanie pisma św. w naszej parafii.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który obchodzimy od 14 do 20 kwietnia tego roku, będziemy wspólnie czytać fragmenty Pisma św. we środę 17 i czwartek