Nasza modlitwa o powołania.

powolanie1      ?Powołania znakiem nadziei opartej na wierze? ? pod takim hasłem zakończy się  w niedziele 50  Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.  Przez cały tydzień modliliśmy się o dobre, święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii.  Ojciec święty  Benedykt XVI w orędziu na ten czas napisał: „Powołania kapłańskie i zakonne rodzą się z doświadczenia osobistego spotkania z Chrystusem, ze szczerego i ufnego dialogu z Nim,….Ten proces, czyniący człowieka zdolnym do przyjęcia Bożego powołania, może dokonać się wewnątrz wspólnot chrześcijańskich, które żyją  intensywnym klimatem wiary, dają wyraźne świadectwo przylgnięcia do Ewangelii,…”

Cały tekst  Orędzie Benedykta XVII na 50. Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
Informacje

II DNI PAPIESKIE

Podajemy program II Dni Papieskich w naszej parafii.