Nasza modlitwa o powołania.

powolanie1      ?Powołania znakiem nadziei opartej na wierze? ? pod takim hasłem zakończy się  w niedziele 50  Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.  Przez cały tydzień modliliśmy się o dobre, święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii.  Ojciec święty  Benedykt XVI w orędziu na ten czas napisał: „Powołania kapłańskie i zakonne rodzą się z doświadczenia osobistego spotkania z Chrystusem, ze szczerego i ufnego dialogu z Nim,….Ten proces, czyniący człowieka zdolnym do przyjęcia Bożego powołania, może dokonać się wewnątrz wspólnot chrześcijańskich, które żyją  intensywnym klimatem wiary, dają wyraźne świadectwo przylgnięcia do Ewangelii,…”

Cały tekst  Orędzie Benedykta XVII na 50. Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.