„Nie zastąpi Ciebie nikt” – hymn obchodów 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II

Nie zastąpi Ciebie nikt” taki tytuł nosi hymn obchodów 100-lecia urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. Muzykę, do słów Marka Dutkiewicza, skomponował Romuald Lipko, wykonawcami są polscy muzycy: Kasia Moś, Dorota Osińska, Natalia Rubiś, Wojciech Cugowski, Marek Piekarczyk, Mateusz Ziółko. Prapremiera teledysku a zarazem oficjalne otwarcie obchodów 100. rocznicy urodzin papieża miały miejsce 4 stycznia 2020 w Operze Krakowskiej podczas XI Kolędowania z Janem Pawłem II. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Teledysk można zobaczyć: Nie zastąpi Ciebie nikt”

Boże Narodzenie 2021

Pasterka w kościele parafialnym o 22.30, w kaplicy w Harkabuzie o 24.00.W niedzielę Świętej Rodziny (26 grudnia) o g.11.15 Msza Św. dla jubilatów 25. i