Niedziele ze św. Janem Pawłem II – 18 września 2022r.

W każdą drugą niedzielę miesiąca będziemy poznawać nauczanie św. JP 2, które przybliżał nam będzie w kazaniach mszalnych o. Samuel Węgrzyn, Bernardyn z Kalwarii Zebrzydowskiej. Miniona niedziela (18 września br.) poświęcona była nauczaniu św. JP 2 do młodzieży i nosiła tytuł: Szukałem was, a teraz wy przyszliście do mnie. Szczególnie modliliśmy się za młodzież i dzieci w kończącym się Tygodniu Wychowania.

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.