Niedziele ze św. Janem Pawłem II – 18 września 2022r.

W każdą drugą niedzielę miesiąca będziemy poznawać nauczanie św. JP 2, które przybliżał nam będzie w kazaniach mszalnych o. Samuel Węgrzyn, Bernardyn z Kalwarii Zebrzydowskiej. Miniona niedziela (18 września br.) poświęcona była nauczaniu św. JP 2 do młodzieży i nosiła tytuł: Szukałem was, a teraz wy przyszliście do mnie. Szczególnie modliliśmy się za młodzież i dzieci w kończącym się Tygodniu Wychowania.

Informacje

I parafialne czytanie Pisma Św.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który przeżywamy w tym tygodniu , zapraszamy na I Parafialne Czytanie Pisma Świętego. Rozpoczynamy we środę 17 kwietnia 2024r. od

Informacje

Czytanie pisma św. w naszej parafii.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który obchodzimy od 14 do 20 kwietnia tego roku, będziemy wspólnie czytać fragmenty Pisma św. we środę 17 i czwartek