Nowenna przed odpustem parafialnym.

W czwartek 13 i 20 października 2022 r. w naszej parafii, przeżywać będziemy Nowennę do św. Jana Pawła II przygotowującą nas do parafialnego odpustu. Nabożeństwa rozpoczną się różańcem, następnie Msza święta i nowenna do św. JP II. 13 października kazanie głosić będzie ks. Grzegorz Łomzik proboszcz z parafii św. Brata Alberta w Jabłonce – Borach, a 22 października ks. Damian Przybytek, wikariusz z parafii św. Stefana w Lipnicy Małej. Na nabożeństwa zaproszeni są wierni z parafii naszego dekanatu.

Święty Janie Pawle II, wstawiaj się za nami.

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.