Nowenna przed beatyfikacją Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Przygotowujemy się do beatyfikacji Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego, która będzie 12 września 2021 r. Ten czas przeżywamy jako Nowennę 9 miesięcy. Arcybiskup Krakowski Marek Jędraszewski zachęca nas do wspólnej modlitwy. Włączmy się do niej. W naszym kościele, w każdą sobotę po Mszy św. czy to rannej lub wieczornej będzie specjalne nabożeństwo, na które serdecznie zapraszamy.

Na każdy dzień nowenny możemy znaleźć propozycje rozważań i modlitw: Nowenna przed beatyfikacją Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego, oraz list Księdza Arcybiskupa zachęcający do modlitwy nowennowej.

Boże Ciało w naszej parafii.

Trasa procesji Bożego Ciała w tym roku będzie w Harkabuzie: od kaplicy na granicę w stronę Raby Wyżnej i z powrotem do kaplicy. I ołtarz