Nowenna przed beatyfikacją Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Przygotowujemy się do beatyfikacji Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego, która będzie 12 września 2021 r. Ten czas przeżywamy jako Nowennę 9 miesięcy. Arcybiskup Krakowski Marek Jędraszewski zachęca nas do wspólnej modlitwy. Włączmy się do niej. W naszym kościele, w każdą sobotę po Mszy św. czy to rannej lub wieczornej będzie specjalne nabożeństwo, na które serdecznie zapraszamy.

Na każdy dzień nowenny możemy znaleźć propozycje rozważań i modlitw: Nowenna przed beatyfikacją Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego, oraz list Księdza Arcybiskupa zachęcający do modlitwy nowennowej.

Roraty – 2022 – Adwent

Roraty w kościele parafialny o 6.45. Zapraszamy. Tematem rozważań adwentowych będzie: „Z narodzeniem Jezusa było tak…” Więcej na: roraty.malygosc.pl

Parafialny Odpust 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II. Uroczystą sumę odpustową o g. 11.30 odprawi ks. kan.Józef