Odpust Parafialny

Drodzy Parafianie.

W niedzielę 25 października 2020 r. przypada odpust parafialny ku czci św. Jana Pawła II. Niestety rzeczywistość pokrzyżowała nasze plany. Nie będzie uroczystej sumy odpustowej. Msze święte będą jak w każdą niedzielę, tj. o godz. 8.00 i 11.15 oraz w kaplicy w Harkabuzie o 10.00. Uczcimy Pana Boga przez wspomnienie Świętego Jana Pawła II Wielkiego – naszego Patrona.

W tym dniu możemy zyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami. W kościele parafialnym może być 60 osób a w kaplicy w Harkabuzie 40.

Stosujmy się do wytycznych służb sanitarnych.

Przewidziane uroczystości związane ze 100.leciem urodzin św. Jana Pawła II i obchodzonym Rokiem Jubileuszowym odprawione będą w stosownym czasie.

Ks. Proboszcz

Roraty – 2022 – Adwent

Roraty w kościele parafialny o 6.45. Zapraszamy. Tematem rozważań adwentowych będzie: „Z narodzeniem Jezusa było tak…” Więcej na: roraty.malygosc.pl

Parafialny Odpust 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II. Uroczystą sumę odpustową o g. 11.30 odprawi ks. kan.Józef