Odpust Parafialny

Drodzy Parafianie.

W niedzielę 25 października 2020 r. przypada odpust parafialny ku czci św. Jana Pawła II. Niestety rzeczywistość pokrzyżowała nasze plany. Nie będzie uroczystej sumy odpustowej. Msze święte będą jak w każdą niedzielę, tj. o godz. 8.00 i 11.15 oraz w kaplicy w Harkabuzie o 10.00. Uczcimy Pana Boga przez wspomnienie Świętego Jana Pawła II Wielkiego – naszego Patrona.

W tym dniu możemy zyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami. W kościele parafialnym może być 60 osób a w kaplicy w Harkabuzie 40.

Stosujmy się do wytycznych służb sanitarnych.

Przewidziane uroczystości związane ze 100.leciem urodzin św. Jana Pawła II i obchodzonym Rokiem Jubileuszowym odprawione będą w stosownym czasie.

Ks. Proboszcz

Medale św.JP II dla naszych parafian.

Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski przyznał dwojgu naszych parafian Medal św. Jana Pawła II. Są to zelatorzy p. Józef Możdżeń i p. Zuzanna Możdżeń. Odznaczeni