Odpust parafialny ku czci św. Jana Pawła II

Po raz pierwszy w historii będziemy przeżywać odpust ku czci św. Jana Pawła II, który jest patronem naszej wspólnoty parafialnej i naszego kościoła. Już od czwartku (16 października) rozpoczynamy nasze przeżywanie tego doniosłego wydarzenia. W tym dniu na początek nabożeństwa różańcowego dzieci i młodzież zaprezentują przedstawienie o świętym Patronie. Tego dnia będzie można skorzystać z sakramentu pokuty przed odpustem.

W niedzielę 19 października odbędą się główne uroczystości odpustowe. Sumę odpustowa odprawi ks. proboszcz- dziękując za 25 lat kapłaństwa, a kazanie wygłosi ks. kan. Zbigniew Zięba.

Także na sumie poznamy laureata Parafialnej Nagrody św. Jana Pawła II.

Informacje

Medale św.JP II dla naszych parafian.

Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski przyznał dwojgu naszych parafian Medal św. Jana Pawła II. Są to zelatorzy p. Józef Możdżeń i p. Zuzanna Możdżeń. Odznaczeni