Odpust parafialny ku czci św. Jana Pawła II

Po raz pierwszy w historii będziemy przeżywać odpust ku czci św. Jana Pawła II, który jest patronem naszej wspólnoty parafialnej i naszego kościoła. Już od czwartku (16 października) rozpoczynamy nasze przeżywanie tego doniosłego wydarzenia. W tym dniu na początek nabożeństwa różańcowego dzieci i młodzież zaprezentują przedstawienie o świętym Patronie. Tego dnia będzie można skorzystać z sakramentu pokuty przed odpustem.

W niedzielę 19 października odbędą się główne uroczystości odpustowe. Sumę odpustowa odprawi ks. proboszcz- dziękując za 25 lat kapłaństwa, a kazanie wygłosi ks. kan. Zbigniew Zięba.

Także na sumie poznamy laureata Parafialnej Nagrody św. Jana Pawła II.

Informacje

Boże Ciało w naszej parafii.

Trasa procesji Bożego Ciała w tym roku będzie w Harkabuzie: od kaplicy na granicę w stronę Raby Wyżnej i z powrotem do kaplicy. I ołtarz