Orawa ze ŚW. Janem Pawłem II

Watra Pamięci – zapraszamy 2 kwietnia 2023roku (niedziela) na godzinę 20.30 na parking na granicy Harkabuza i Raby Wyżnej, na Szlak Papieski. Rozpalimy „watrę pamięci” dla św. JP II, w miejscu gdzie kiedyś wędrował jako biskup, kardynał, gdzie spotykał się młodzieżą ozaowa w 1977 i 1987 roku. Kiedy szkaluję się dobre imię św. JP II, niech nasza obecność będzie potwierdzeniem, że św. Jan Paweł II jest dla nas autorytetem, drogowskazem, świętym.

Informacje

Nowy rok szkolny

Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 będą 4 września 2023r.:dla SP im. M. Konopnickiej w Harkabuzie – w kaplicy o godz. 8.00dla SP im.

Informacje

z Orawy na Jasną Górę.

W tym roku już po raz 42. wyrusza Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Grupa Orawska wychodzi w poniedziałek – 24 lipca – z Zubrzycy