Watra Pamięci – zapraszamy 2 kwietnia 2023roku (niedziela) na godzinę 20.30 na parking na granicy Harkabuza i Raby Wyżnej, na Szlak Papieski. Rozpalimy „watrę pamięci” dla św. JP II, w miejscu gdzie kiedyś wędrował jako biskup, kardynał, gdzie spotykał się młodzieżą ozaowa w 1977 i 1987 roku. Kiedy szkaluję się dobre imię św. JP II, niech nasza obecność będzie potwierdzeniem, że św. Jan Paweł II jest dla nas autorytetem, drogowskazem, świętym.

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
