Wyślij pączka do Afryki 2021

Dołącz do akcji! Wyślij swojego pączka do Afryki! – tak zachęcają wszystkich chętnych misjonarze kapucyni w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie, aby pomóc potrzebującym. Można upiec pączka, i go sprzedać, można równowartość pączka przeznaczyć „dla Afryki”. Datki zostają przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację, lekarstwa dla chorych, czystą i zdrową wodę oraz wsparcie tamtejszych wspólnot.

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Harkabuzie już od kilku lat włącza się w te akcję. Gratulujemy zaangażowania i wspaniałego rozpoczęcia Wielkiego Postu.

O całej akcji można przeczytać na stronie internetowej szkoły: SP im. M. Konopnickiej w Harkabuzie.

oraz: Pączek dla Afryki

(zdjęcie ze strony internetowej SP im. M.Konopnickiej w Harkabuzie)

Informacje

II DNI PAPIESKIE

Podajemy program II Dni Papieskich w naszej parafii.