Parafialna nagroda im. bł. Jana Pawła II

JE Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz na prośbę naszej wspólnoty ustanowił „Parafialną Nagrodę im. bł. Jana Pawła II”.

Nagroda ta będzie przyznawana przez Kapitułę Nagrody osobom indywidualnym, grupie osób, instytucjom jako docenienie pracy na rzecz dobra wspólnoty naszej parafii oraz w uznaniu zasług za upowszechnianie nauczania i ukazywania wzoru do naśladowania w osobie Błogosławionego Papieża dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nagroda będzie wręczana podczas uroczystości odpustowych. Więcej o nagrodzie można przeczytać w „Regulaminie Nagrody”.

Medale św.JP II dla naszych parafian.

Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski przyznał dwojgu naszych parafian Medal św. Jana Pawła II. Są to zelatorzy p. Józef Możdżeń i p. Zuzanna Możdżeń. Odznaczeni